Naše kliniky

Naše kliniky se nacházejí na třech místech v Praze a to na Praze 8 – Karlín v budově Zirkon office , na Praze 4 – Kunratice v areálu Zátiší a na Praze 2 – Wilsonova třída.

 

Na klinice v Karlíně naleznete nejen stomatologii DENT MEDICO, ale také gynekologickou ambulanci GYN MEDICO a zubní laboratoř MEDICO LAB. Při vchodu do naší kliniky Vás přivítá příjemné prostředí nově zrekonstruované recepce a vždy usměvavá recepční. V příjemném duchu se to s Vámi ponese až do ordinace, kdy si pro Vás sestřička přijde až na recepci a odvede za panem doktorem nebo paní doktorkou do ordinace, ve které Vás bude čekat usměvavý lékař/ka. Věříme, že i z kliniky budete odcházet s příjemnými dojmy a s úsměvem na tváři.

 

Na klinice v areálu Zátiší Vám můžeme nabídnout stomatologickou péči a dentální hygienu. Klinika se nachází v poklidném areálu Zátiší, kde Vás přivítá velké foyer plné zeleně a míst k sezení a relaxaci. Najdete nás naproti restauraci. Klinika identicky stejná jako na Karlíně, ale v menším provedení. Zde Vám svou péči poskytnou čtyři lékaři a jedna dentální hygienistka.

 

Na klinice v ulici Wilsonova Vám nabídneme stomatologickou péči včetně dentální hygieny i ortodoncie. Klinika se nachází v budově hned vedle Hlavního nádraží. Je tak perfektně dostupná MHD, vlakem, ale i autem. Jako všechny naše kliniky i ona disponuje vlastním parkovištěm.

 

Na všech klinikách přijímáme nové klienty a kapacity nám stále narůstají. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.