Naše kliniky

Naše klinika disponuje třemi pracovišti v Praze, v Praha 8 – Karlíně v budově Zirkon Office Center, na Praze 2 – Wilsonova třída a na Praze 4 – Chodov v areálu Zátiší.

 

Díky našemu vybudovanému systému se naše kliniky liší pouze svou adresou a specializací. V Karlíně provozujeme komplexní stomatologickou péči DENT MEDICO včetně zubní laboratoře MEDICO LAB. Naši klienti zde naleznou vše „pod jednou střechou“ a tak se nestane, že bychom vás odkazovali na jiné pracoviště. Naleznete zde péči od dentální hygieny, až po záchovnou či estetickou stomatologii, stomatochirurgii, parodontologii a ortodoncii (rovnátka). Při vstupu na naší kliniku vás přivítáme v příjemném prostředí naší recepce, kde se o vás postará náš klientský servis.

 

Na klinice v Praze 2 – na Wilsonově třídě vedle Hlavního nádraží provozujeme v prvním patře stomatologii DENT MEDICO. V patře druhém, komplexní gynekologicko-porodnickou péči GYN MEDICO, urologii URO MEDICO a angilogii a proktologii INTER MEDICO, včetně zákrokového sálu. Díky zákrokovému sálu a veškerému vybavení jsou u nás i drobné gynekologické či urologické zákroky záležitostí desítek minut bez nutné hospitalizace v nemocnici.

 

V areálu Zátiší na Praze 4 Chodově klientům nabízíme komplexní stomatologickou péči včetně specializace ortodoncie (rovnátka). Pracoviště se nachází v poklidném areálu, kde vás přivítá velké foyer plné zeleně a míst k sezení a relaxaci. Pracovitě je identicky stejné jako pracoviště na Karlíně, ale v menším provedení.

 

Přijímáme a registrujeme nové klienty a kapacity nám stále narůstají. Budeme se těšit na vaši návštěvu.