O nás

Jsme CARE MEDICO, zdravotnická skupina, která od roku 2003 provozuje soukromé kliniky na území Prahy. Do naší rodiny patří stomatologická klinika DENT MEDICO, gynekologie GYN MEDICO, urologie URO MEDICO a vlastní zubní laboratoř MEDICO LAB. Všechna naše zařízení poskytují klientům lékařskou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Spolupracujeme se špičkovými specialisty z jednotlivých oborů. Naši lékaři se průběžně vzdělávají a využívají nejnovější trendy ve svých oborech. Na klinikách provádíme vyšetření i specializované zákroky, v ordinacích a zákrokovém sále máme špičkovou techniku a moderní vybavení. Vážíme si času našich klientů a záleží nám na jejich pohodlí. Nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00, diskrétní prostředí a svým klientům poskytujeme rozsáhlý servis i mimo ordinaci. Máme smlouvy s pojišťovnami, takže vstupní vyšetření a preventivní prohlídky jsou pro klienty pojišťoven bezplatné.

 

Poskytujeme komplexní péči

Lékařská péče v nadstandardním rozsahu a kvalitě, to je základ našeho fungování. Klientům všech klinik z naší skupiny přinášíme nejen vyšetření a základní ošetření u špičkových specialistů, ale i širokou škálu specializovaných zákroků přímo na klinikách, bez nutnosti navštěvovat nemocnici nebo další pracoviště.

 

Máme špičkové vybavení

Všechny naše ordinace a zákrokový sál jsou moderně vybavené a naši lékaři a zdravotnický personál mají pro svou práci k dispozici špičkovou techniku, jako jsou například digitální skenery, 3D rentgen, 3D tiskárna či specializované přístroje pro výrobu implantátů. Zdravotnickou dokumentaci vedeme elektronicky. Na všech pracovištích průběžně doplňujeme vybavení v souladu s vývojem technologií v jednotlivých oborech medicíny. Moderní vybavení a profesionální přístup lékařů a personálu umožňují do značné míry snížit bolestivost a nepohodlí při prováděných zákrocích.

 

Držíme krok s trendy

Vedle využívání moderních technologií na všech pracovištích držíme krok s trendy i v oblasti specializovaného vzdělávání a oborových informací. Podporujeme lékaře a lékařky v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Díky tomu mají přehled o nejnovějším vývoji ve svých oborech a mohou informace využít v péči o klienty. Jako partnerské pracoviště 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy také přispíváme ke vzdělávání budoucích lékařů a lékařek.

 

Záleží nám na pohodlí klientů

Ordinační hodiny našich klinik jsou ve všední dny 7:00 – 21:00 a jednou do měsíce máme otevřeno i v sobotu. Díky takto široké otevírací době a velké kapacitě ordinací můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se u nás klienti mohou objednat online e-mailem nebo přes SMS chat, před termínem návštěvy pak obdrží ještě SMS s připomínkou. Návštěva lékaře se u nás obejde bez zbytečného čekání, klient jde na řadu přesně v domluveném čase. Naše kliniky jsou pohodlně dostupné MHD i autem. Máme vlastní hlídaná parkoviště, která jsou pro klienty zdarma po dobu ošetření. Klienty uvítáme v příjemném prostředí recepce a náš personál se po celou dobu návštěvy stará o jejich pohodu.

 

Naši lékaři mají skvělé zázemí

Naši lékaři jsou tu proto, aby se věnovali pacientům v ordinaci. O všechno ostatní se postará personál kliniky. Recepce zajišťuje objednávání a příjem klientů. Vrchní sestra má na starosti výběr a zaškolení sestřiček. Produktový manažer zařizuje nákup materiálu. Backoffice řeší IT servis a kancelářské potřeby. Pro lékaře řešíme i dávky na pojišťovnu a případné opravky a připravujeme jim elektronické podklady pro informace od pacientů, jako jsou informované souhlasy či anamnestické dotazníky.