O nás

Jsme CARE MEDICO, zdravotnická skupina, která od roku 2003 provozuje soukromé kliniky na území Prahy. Do naší rodiny patří stomatologická klinika DENT MEDICO, gynekologie GYN MEDICO, urologie URO MEDICO, angiologie a proktologie INTER MEDICO a vlastní zubní laboratoř MEDICO LAB. Všechna naše zařízení poskytují klientům lékařskou péči v nadstandardním rozsahu i kvalitě. Spolupracujeme se špičkovými specialisty z jednotlivých oborů. Naši lékaři se průběžně vzdělávají a využívají nejnovější trendy ve svých oborech. Na klinikách provádíme vyšetření i specializované zákroky, v ordinacích a zákrokovém sále máme špičkovou techniku a moderní vybavení. Vážíme si času našich klientů a záleží nám na jejich pohodlí. Nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00, diskrétní prostředí a svým klientům poskytujeme rozsáhlý servis i mimo ordinaci. Máme smlouvy s pojišťovnami, takže vstupní vyšetření a preventivní prohlídky jsou pro klienty pojišťoven bezplatné.

 

Poskytujeme komplexní péči

Lékařská péče v nadstandardním rozsahu a kvalitě, to je základ našeho fungování. Klientům všech klinik z naší skupiny přinášíme nejen vyšetření a základní ošetření u špičkových specialistů, ale i širokou škálu specializovaných zákroků přímo na klinikách, bez nutnosti navštěvovat nemocnici nebo další pracoviště.

 

Máme špičkové vybavení

Všechny naše ordinace a zákrokový sál jsou moderně vybavené a naši lékaři a zdravotnický personál mají pro svou práci k dispozici špičkovou techniku, jako jsou například digitální skenery, 3D rentgen, 3D tiskárna či specializované přístroje pro výrobu implantátů. Zdravotnickou dokumentaci vedeme elektronicky. Na všech pracovištích průběžně doplňujeme vybavení v souladu s vývojem technologií v jednotlivých oborech medicíny. Moderní vybavení a profesionální přístup lékařů a personálu umožňují do značné míry snížit bolestivost a nepohodlí při prováděných zákrocích.

 

Držíme krok s trendy

Vedle využívání moderních technologií na všech pracovištích držíme krok s trendy i v oblasti specializovaného vzdělávání a oborových informací. Podporujeme lékaře a lékařky v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Díky tomu mají přehled o nejnovějším vývoji ve svých oborech a mohou informace využít v péči o klienty. Jako partnerské pracoviště 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy také přispíváme ke vzdělávání budoucích lékařů a lékařek.

 

Záleží nám na pohodlí klientů

Ordinační hodiny našich klinik jsou ve všední dny 7:00 – 21:00 a jednou do měsíce máme otevřeno i v sobotu. Díky takto široké otevírací době a velké kapacitě ordinací můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se u nás klienti mohou objednat online e-mailem nebo přes SMS chat, před termínem návštěvy pak obdrží ještě SMS s připomínkou. Návštěva lékaře se u nás obejde bez zbytečného čekání, klient jde na řadu přesně v domluveném čase. Naše kliniky jsou pohodlně dostupné MHD i autem. Máme vlastní hlídaná parkoviště, která jsou pro klienty zdarma po dobu ošetření. Klienty uvítáme v příjemném prostředí recepce a náš personál se po celou dobu návštěvy stará o jejich pohodu.

 

Naši lékaři mají skvělé zázemí

Naši lékaři jsou tu proto, aby se věnovali pacientům v ordinaci. O všechno ostatní se postará personál kliniky. Recepce zajišťuje objednávání a příjem klientů. Vrchní sestra má na starosti výběr a zaškolení sestřiček. Produktový manažer zařizuje nákup materiálu. Backoffice řeší IT servis a kancelářské potřeby. Pro lékaře řešíme i dávky na pojišťovnu a případné opravky a připravujeme jim elektronické podklady pro informace od pacientů, jako jsou informované souhlasy či anamnestické dotazníky.